Garantuje funkčnost antigraffitové ochrany za nejnižší cenu za m2. 

Antigrafitový nátěr jako ochrana proti graffiti

Antigraffitovú ochranu je možné aplikovat ve více vrstvách na různé typy povrchů a plastů. AGO se nenanáší na sklo, průhledný polykarbonát a leštěné kovy. Antigrafitové nátěry lze aplikovat na plochy při venkovní teplotě nad 10 ºC. Na hladké plochy většinou aplikujeme 3 vrstvy AGO a u porézních fasád je nutné nanést 6-12 vrstev AGO.

Antigraffitovou ochranu je možné nanést i na MARMOLIT na který se aplikují 3-5 vrstev v ceně do 330,- Kč/m2. Naše firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA jako jediná v České republice garantuje funkčnost antigraffitové ochrany za nejnižší cenu za m2. Povrchy s AGO lze vždy ošetřit se 100% výsledkem odstranění graffiti. Jako jediní jsme schopni zajistit servisní práce po aplikaci AGO, to znamená, je-li Váš majetek poškozen po nanesení ochrany BELLINZONI provedeme servis a graffity odstraníme.

Protože byla ochrana vlivem odstranění porušena, pak je na místě provést jednorázový nátěr cca 190 Kč/m² a tím je AGO opět plně funkční. Takto provedená práce je bezkonkurenční a AGO tak vydrží 4 až 6 let. Tento postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje pernamentním nátěrům.

Tuto službu nabízíme v ČR nejlevněji a jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Náš postup je následovný: pokud se objeví na fasádě graffiti, tak vždy ZDARMA ho odstraníme a na místě kde jsme odstranili graffiti, naneseme nový plát AGO, jelikož bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Tento náš postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje pernamentním nátěrům, které se pohybují od 600 Kč/m².

Technické údaje k antigraffiti nátěr AGO /antigraffitová ochrana/:

realizuje se na všechny typy povrchů, kromě skla, polykarbonátů, a leštěných kovů
fasádu neutěsňuje, nezadržuje vlhkost v budově a objektech – funguje
nátěr je paropropustný – vlhkost z fasády vystupuje
nátěr je paropropustný – vlhkost z fasády vystupuje
nátěr je hydrofobní – vlhkost do fasády nevstupuje – odpuzuje vodu 

posprejovaná stěna

Odstranění graffiti

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA se zabývá odstraněním graffiti z fasády. Ovšem toto odstranění se neobejde bez odstranění i fasádní barvy, proto je nutno si ji nechat znovu namíchat a naši pracovníci ji po odstranění graffiti opět nanesou na plochu. Vhodné je samozřejmě opatřit fasádu speciální antigraffitovou impregnací. U velmi porézních a hrubých omítek se nám při odstraňování graffiti může stát, že odstraníme i barvu fasády. Graffiti se musí co nejvíce zeslabit a následně se přetře fasádní barvou.

Pokud se zamalují graffiti bez jejího ztenčení, prostupují viditelné původní kontury a finální výsledek není efektivní.  Prevencí jak ochránit Vaše fasády před vandalismem tohoto typu, je nátěr nebo nástřik antigraffiti ochrany, ze kterého jdou kvalitně graffiti odstranit. Je třeba zdůraznit, že není možné odstraňovat graffiti, pokud venkovní teplota klesne pod 10°C, při které přípravky na odstranění graffiti přestávají splňovat svoji funkci. Z našich zkušeností také víme, že při nízkých teplotách se ani nevyskytují nové graffiti. 

Start typing and press Enter to search