Mytí oken

Zajišťujeme mytí a čištění oken i mytí, čištění žaluzií, lamel, rolet či markýz. 

Mytí oken naší technologií

úklidová firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA zajišťuje při mytí a čištění oken i mytí, čištění žaluzií, lamel, rolet či markýz. Například čištění markýz může být realizováno současně s mytím oken nebo jako samostatně provedená služba. Látkové markýzy čistíme pro naše zákazníky strojovou metodou, kterou používáme k vyčištění koberců. Na znečištěné markýzy naneseme velmi účinnou chemii značky Bosch RTS, chemii necháme chvíli působit a následně kvalitním kartáčem mechanicky vyčistíme a vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí vysajeme místo vedle místa.

Tento proces nanášení chemie opakujeme cca 3x až 4x v jednom čistícím cyklu. Od toho se odvíjí i cena. U látkových markýz doporučujeme zajistit jejich následnou impregnaci, prodlouží se tím výrazně její životnost. Chemii na impregnaci odebíráme přímo od výrobce markýz. Impregnovat látkové markýzy můžeme za dne, kdy není větrno, z důvodu, aby se impregnace rovnoměrně rozprášila po látce.

Čištění plastových markýz je mnohem snadnější. Čištění probíhá stejně jako mytí oken. U plastových markýz se neprovádí impregnace. Při čištění markýz se jedná o práci ve výškách, kterou musí provádět proškolení zaměstnanci, kteří mají platnou licenci pro práci ve výškách.
Mytí a čištění oken realizujeme za pomoci kvalitních čistících přípravků a pomůcek. Skleněnou plochu včetně rámů namočíme, odmastíme, očistíme a necháme proschnout.

Následně leštíme na sucho čistou bavlněnou plenou. Nikdy k naší práci nepoužíváme leštící přípravky, které na skle zanechávají tahy po čištění. Mytí oken jsme schopni zajistit v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Před umytím oken Vám odstraníme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Nejčastějším servisním cyklem je mytí výloh 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také nepravidelně.

Ve výšce mytí a čištění oken, výloh, a prosklených ploch provádíme pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin. Můžete s námi domluvit na úklidu pravidelném nebo jednorázovém. Zaměřujeme se na malé i velké úklidy. Nabízíme spolehlivé pracovníky (ne brigádníky), lidský přístup a především profesionalitu a kvalitu provedené práce.
Dále na okna nanášíme hydrofobní impregnaci, která je obzvlášť vhodná pro okna s špatnou dostupností. Nanotechnologická nešpinivá úprava umožní udržovat sklo čisté, bez častého umývání. Nano vrstva je extrémně odolná a trvanlivá. Jedno ošetření ochrání Vaše  okno až na 5 let. Tuto ochranu je ideální nanášet po dokonalém umytí prosklených ploch.

Zákazníci mohou využít i další naše služby, a to voskování a čištění podlah nebo strojové hloubkové čištění koberců či tepování koberců. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffiti. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky.

 

mytí oken ostrava

Start typing and press Enter to search