Mytí výloh

Umýváme okna a čistíme výlohy buď před nebo po otevírací době. 

Mytí a leštění výloh

 Jako jedna z mála kvalitních úklidových společností se naše firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA zabývá širokou škálou služeb v oblasti úklidu. Mytí a leštění výloh realizujeme pro naše zákazníky v systému servisního čištění. U provozoven, které se nově otevírají, zajišťujeme mytí výloh před otevřením provozovny dle přesného požadavku našeho zákazníka.

Toto první mytí výloh po malování, řemeslnících a řemeslech jsme schopni vykonat v jakémkoli určeném čase. Mytí výloh po stavební činnosti začíná stržením folií a polepů, odstraněním hrubých nečistot z prosklených ploch a  oškrábáním zbytků lepidel a polepů korundovými žiletkami cca 10 cm ve své šířce.Vykonáváme mytí výloh a skleněných ploch pro obchody, obchodní centra a provozovny v centru města a na hlavních obchodních tepnách.

Mytí výloh a skleněných ploch probíhá ve dvou režimech mytí. 1. Servisní mytí a čištění výloh a oken – 2. Jednorázové či nepravidelné mytí. Zákazník si u servisního mytí zvolí  servisní cyklus mytí oken a výloh podle svých potřeb. Nejčastější servisní mytí oken a výloh je servisní mytí 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník, tak aby se nenarušoval chod provozovny.

Umýváme okna a čistíme výlohy buď před nebo po otevírací době. Nebo se na začátku rovnou určí, že se vnitřní výlohy umývají podle domluvy a servis není dopředu určen. Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy.
Při mytí výloh je důležité používat kvalitní pomůcky a nástroje a hned na začátku dobře umýt rám. Poté profesionálně saponátovým roztokem umýt a odmastit skla. Když dobře umyté výlohy a prosklené plochy proschnou, tak je na závěr vyleštíme čistou a suchou bavlněnou plenou. Dodržením tohoto jednoduchého technologického postupu, výlohy vypadají dlouhou dobu krásně čistě.

Ve výsledku je to způsobeno tím, že nepoužíváme žádné leštidla ani okeny atd. Tímto jednoduchým trikem, že se výlohy vyleští na sucho, jsou prakticky 100% čistá a pokud se postupně znečisťují a zapráší se, jedná se o souvislou vrstvu a znečištění není tak viditelné.

I když už jsou výlohy částečně špinavé, máte pocit, že výlohy jsou pořád skoro čisté. Pokud použijeme leštidlo, budou za nějaký čas na výlohách vidět kola a tahy jak se leštila. Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku.

Mytí a čištění výloh ve výškách

Mytí oken a čištění výloh ve výškách vykonávají naši kmenoví, profesionální a bezúhonní zaměstnanci, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách. Samozřejmostí je jejich proškolení dle nařízení vlády podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Za dobu svého působení umyli již mnoho metrů čtverečních oken ve výškách.

Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu i ve výškách a v těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců, kteří využívají horolezecké a speleologické techniky.

Naši kvalifikovaní pracovníci provádějí mytí a čištění výloh a jiné práce ve výšce již řadu let a výsledkem jsou naši stálí spokojení zákazníci. Při mytí výloh ve výškách provádíme i hydrofobní impregnace, kterou doporučujeme aplikovat na těžko přístupné skleněné výplně. Naše firma Vám zajistí mytí výloh ve výškách a v těžko nepřístupných místech do druhého dne po objednání zakázky. Spokojenost našich zákazníků je pro nás klíčová.

výlohy Ostrava

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

 

Dokážeme velmi kvalitně odstranit z výloh bez jakéhokoliv poškození folie a výlepy, seškrabeme veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií. Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm.

Nekvalitním nářadím při odstraňování, škrábání a sundávaní tvrdých nečistot, strhávání folií, škrábání zbytku lepidel a neškoleným personálem dochází k nevratným poškozením. V současné době se montují a osazují tabule prosklených ploch a oken, které na svém povrchu mají speciální jemně kovovou vrstvu, která může být neodborným zásahem čištění výloh a prosklených ploch nenávratně poškozena.

Velmi často se již stalo, že odstraňovaný polep nebo hrubá nečistota z výloh nebo prosklených ploch se čistil jiným nástrojem než širokou, velmi ostrou korundovou žiletkou a došlo k nenávratné škodě, výlohy  a prosklené plochy byly poškrábány a zničeny. 

Start typing and press Enter to search