Nátěr proti plísním LSG

Nátěr proti plísním LSG Vám dokážeme aplikovat na jakýkoliv podklad. 

LSG profesionální ochranný nátěr proti plísním

Pokud se potýkáte s problémem výskytu plísní, bakterií, řas, hub, kvasinek a řas na Vašich zdech jak z venkovní strany, nebo i z vnitřní strany, je nejspolehlivějším řešením mimořádně účinný nátěr LSG – nátěr proti plísním, který Vás tohoto problému zbaví definitivně. Nátěr proti plísním LSG Vám dokážeme aplikovat na jakýkoliv podklad – např. na omítky, barvy, dřevo, OSB desky, umakart, betony, keramické obklady a jiné materiál 

PRINCIP FUNGOVÁNÍ NÁTĚRU LSG

 Princip nátěru LSG je založen na antimikrobiálním působením změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Pouhý kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její prasknutí. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby, kvasinky a řasy šanci přežít.

Je 100% bezpečný pro buňky vyšších organismů. Plná funkčnost nátěru je dle klimatickým podmínkám 4-6 let. V omezené míře bude dále fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka výrobce je 2 roky. LSG je nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech.

18592012 - spring in the green park nice trees and grass

PODROBNÝ POPIS NÁTĚRU

V první řadě mechanicky odstraníme napadené místa plísní a mikroorganismy a pomocí čistícího prostředku na bázi chlóru vydezinfikujeme. Poté místo pečlivě omyjeme a vysušíme. Po vysušení zdiva na poškozené místo aplikujeme tenkou vrstvu revolučního nátěru LSG, se kterým docílíme prodyšnost zdiva. Venkovní vlhkost se již do zdiva nedostane.

Po nanesení ochranné vrstvy LSG a jejím dokonalém proschnutí, dá se příslušné místo přetřít malbou. U fasád postupujeme obdobně jako u vnitřních zdí s tím rozdílem, že fasádu je možné vyčistit vysokotlakým přístrojem s postřikovacím prostředkem na bázi chlóru. LSG nátěry lze aplikovat na vápenocementové omítky, betony, keramické obklady, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy aj

Start typing and press Enter to search