Opravy fasád

Pokud si od nás objednáte kompletní službu, pak jsme schopni opravit fasádu Vaší budovy 

Opravy povrchu fasády

Jsme jediná firma v České republice, na Slovensku, v Rakousku a v Německu, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu (AGO) včetně servisu odstranění graffiti z našich AGO. Umíme si poradit i s opravou fasád budov ve výškách. Náš realizovaný program „STOP GRAFFITI“ zajišťuje zákazníkům zcela čisté a opravené budovy.

Pokud se rozhodnete pro antigraffitovou ochranu na fasádě budovy, doporučujeme nejprve provést její kompletní vyčištění a opravit případné poškození fasády. Porušené místa, drobné praskliny zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a odloupnuté místa nebo odlomené rohy zarovnáme speciálním tmelem na fasády.

Můžeme nanést nátěr fasádní barvou v místech, kde byla fasáda opravena. Používáme kvalitní fasádní barvy firmy Weber s 90% úspěšností shody barevného odstínu původní fasádní barvy. Váš dům získá nový vzhled a bude chráněn před znečištěním a grafffiti. 

Natírání fasád

Při likvidaci graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Fasádní barvu je zapotřebí si nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu a přetřít opravovanou plochu. Zajišťujeme 90% shodu s původním odstínem fasády.

K nátěrům fasády používáme kvalitní barvy zn. Weber. Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu a provedeme nový nátěr fasádní barvou, doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva).

Naše služby opravy fasád, natírání a čištění fasád provádíme i ve výšce pomocí vysokozdvižné techniky, lešení, žebříku, nebo certifikovaných horolezců. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.

 

Čištění fasád

 

Naše firma zajišťuje kompletní čištění a mytí fasád ve výškách za použití horolezecké techniky. Fasády tak zbavíme prachu, řas, plísní, ptačího trusu, lišejníků nebo jiných nečistot. Jsme schopni Váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech (skvrny od barev, organická nečistota, graffiti). Pokud se jedná o běžné znečištění umýváme fasády ručně (od 34,-Kč/m2), při vyšším znečištění čistíme vysokotlakou pistolí za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 (od 64,-Kč/m2). Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit normální cestou, doporučujeme opravy fasád nanesením vhodné barvy (od 190,-Kč/m2). Fasádní barvy Weber nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky.

Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex, pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca.

Čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch ve výškách, provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, práce ve výškách. Dále provádíme čištění, tryskání a mytí fasád, stěn, průčelí, portálů a plášťů budov, hal, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a kopilitových stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí.

raskliny a drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo oprýskané rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. Veškeré tyto služby vždy provádí speciálně školený zaměstnanec. V rámci našeho „systému čistých budov“ jsme schopni zajistit nejnutnější povrchové úpravy a opravy fasád. Tato služba se doporučuje pokud je povrch na objektu, na který máte v plánu nanášet ochranný antigraffiti nátěr nebo nátěr fasádní barvou, zchátralý, popraskaný, loupe se barva a nebo se drolí omítka.

Po provedení těchto oprav a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu řádně napenetrovat, což slouží ke spojení a zpevnění předcházejících vrstev nátěru a celkové fixaci povrchu. Pokud jste se rozhodli opravená místa před natřením ochranným nátěrem přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

opravy fasad

Start typing and press Enter to search