Plíseň může způsobovat vážné zdravotní problémy, proto není dobré ji ignorovat, použijte protiplísňový nátěr Ostrava

 In Nezařazené

Odstraňování plísní a řas z povrchu fasádV naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťujeme i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů.

Nyní bychom se chtěli zaměřit na to Jak odstranit plíseň a co ji vlastně způsobuje, protože v poslední době máme čím dál více zákazníků, kteří mají problémy s plísní, tak bychom chtěli něco více rozvést o této problematice. Spousta lidí si neuvědomuje, že stačí opravdu málo, aby se plíseň usadila na vaší zdi, a nebo nábytku. Ideální vlhkost by měla být mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně.

Ale…

Jak zlikvidovat plísně na stěněAle samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je náš protiplísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky.

Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Plíseň opravdu není radno ignorovat, protože může způsobovat vážné zdravotní problémy. A to si na vlastní kůži vyzkoušeli i rodiče, kteří měli syna, který trpí astmatem. Co se jim objevila plíseň, tam se mu záchvaty výrazně zhoršili. Dlouho nemohli přijít na to, čím to je, a pak za skříní objevili plíseň. A poté, co jsme plíseň odstranili, tak problémy opět zmizely. Tedy alespoň v té míře, kterou způsobovala plíseň. A od té doby, co mají náš LSG, se jim plíseň nevrátila. Za což jsme rádi my, protože takto nám dává naše práce smysl.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search