Čištění markýz

Specializuje se i na kvalitní impregnace markýz a slunečníků. 

Kvalitní vyčištění plastových i látkových markýz

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA čistí látkové markýzy, plastové markýzy, slunečníky, rolety a jiné stínidla. Čištění markýz může být provedeno současně s mytím oken nebo jako samostatně realizovaná zakázka.

Markýzy a slunečníky jsou vystaveny silnému znečištění z venkovních spadů, trusu od ptactva, lišejníkům a plísním, proto je důležité markýzy a slunečníky čistit pravidelně a obnovovat impregnaci, neboť takto ošetřené markýzy budou mít dlouhodobě nový vzhled a prodlouží se jejich životnost.

Čištění markýz je mnohem pracnější než čištění koberců, trvá déle, jelikož se čištění musí opakovat 2x až 3x. Námi používané metody profesionálního čištění a odstraňování nečistot a skvrn jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů. 

čištění markýz

Kvalitní nanoimpregnace

Pro zachování dlouhodobé čistoty a nepromokavosti markýz a slunečníků, doporučujeme našim zákazníkům po kvalitním vyčištění jejich textilií nanést na textilie kvalitní impregnaci. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří.

Nyní používáme jen a pouze NANOIMPREGNACI, jelikož ta jediná má dnes smysl a je založena na principu lotosového efektu. Zabraňuje uchycení nečistot plísní, vzniku skvrn a na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu textilie. Chrání před působením chemikálií do hodnoty pH13 – solí, kyselin i zásad a chrání před nepříznivým vlivem UV záření.

V případě, že realizujeme mytí a čištění markýz ve výškách, používáme k tomu speciální techniku. Jedná se o horolezeckou a speleologickou techniku, o hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Pro tuto práci jsou naši zaměstnanci odborně proškoleni a používají velmi kvalitní prostředky pro mytí výloh. Zdůraznit také musíme, že k provedení zakázky nikdy nevyužíváme brigádníky z různých agentur.

Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a samozřejmě námi důkladně prověřeni. Náš tým certifikovaných horolezců je odborně vyškolen dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.
Výškové čištění markýz

Z našich zkušeností doporučujeme našim zákazníkům neodkládat čištění markýz, či slunečníků na několik let, neb zmíněné silné znečištění či zčernání textilie je zcela nevratný. Pokud budete pravidelně pečovat o Vaše markýzy, prodloužíte jim tak životnost a hlavně dlouhodobě udržíte zánovní vzhled.

 

Start typing and press Enter to search