Výškové práce

Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení. 

VÝŠKOVÉ MYTÍ POMOCÍ VÝŠKOVÉ TECHNIKY

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní servis širokého spektra, nabízíme našim zákazníkům i umývání a čištění ve formě výškových prací. Nabízíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov.

Na lehce přístupná a níž položená místa používáme teleskopické tyče (až 9m), výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení.

Při provádění všech výškových prací horolezeckou technikou mají pracovníci absolvované školení pro odborné provádění výškových prací. Všichni naši horolezci jsou certifikovaní a vyškolení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci.

Také mají s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbají na zásady bezpečnosti. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 

ČIŠTĚNÍ FASÁD – NATÍRÁNÍ FASÁD VE VÝŠCE POMOCÍ TECHNIKY

Čistíme fasády, omítky a pláště budov, tmelíme a drobně opravujeme fasády a omítky, provádíme malby a výmalby kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR.

 
Pokud jste nespokojeni s fasádou na Vašem objektu, není lepší řešení než ji vyčistit. Jsme schopni Váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech : skvrny od barev, organická nečistota, graffiti. Jestliže se jedná o znečištění graffiti, více se dozvíte v sekci odstraňování graffiti. Pokud se jedná o běžné znečištění umýváme fasády VE VÝŠCE ručně (od 44,-Kč/m2), při vyšším znečištění čistíme vysokotlakou pistolí za použití aktivní čistící složky Flamil superVE VÝŠCE (od 64,-Kč/m2). Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit normální cestou, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE (od 290,-Kč/m2).

Používáme kvalitní fasádní barvy od firmy Weber, které nabízejí širokou škálu odstínů.   Jestli na Vašem objektu máte často problémy se znečištěním graffiti nebo jinými druhy znečištění, podívejte se prosím i do sekce antigraffiti, najdete tam více o ochraně fasád a prevenci před graffiti. 

POSTAVEBNÍ ÚKLID

 Naše služby zahrnují i většinu druhů postavebního úklidu. Zbavíme prostory prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny.

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska.Naše služby zahrnují i většinu druhů postavebního úklidu. Zbavíme prostory prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu.

V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska.

výškové práce

Start typing and press Enter to search