Voskování podlah Ostrava

Ke strojovému čištění podlah používáme moderní techniku a účinné šetrné čistící značkové prostředky.

Voskování podlah

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA za dobu svého působení v oblasti strojového čištění podlah a voskování podlah Ostrava si získala velkou řadu významných zákazníků, pro které realizuje opakovaně kvalitní ošetření podlah pro běžnou údržbu podlahových materiálů včetně ochrany podlah jako je impregnace, voskování podlah nebo nano-impregnace.

Máme rozsáhlou síť provozoven po celém území České republiky, Slovenska, v Německu i Rakousku. Ke strojovému čištění používáme moderní techniku a účinné šetrné čistící značkové prostředky.

S naší firmou ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA máte o komplexní čištění a impregnaci podlah postaráno. Díky zkušeným a spolehlivým pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice a profesionálních přípravkům máte Vaši podlahu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu  třeba i za jediný den.

Voskování podlah velmi kvalitním voskem

Při dodržení postupu fluatace získají ošetřované podlahy nejen perfektní vzhled, ale i protiskluzovou povrchovou úpravu. Chrání podlahy před zanášením nečistotami a prodlužují jejich životnost, což ocení zákazníci jak u luxusních dřevěných podlah, tak u kamenné dlažby, keramických dlaždic, linolea aj. Výhodou polymeru je, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, získá antitiskluzovou ochranu a rozhodně se díky němu podlaha lépe udržuje.

 
Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Za pomoci kotoučové stroje musíme polymer do podlahy vetřít 2-3x tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Je vhodný do interiéru pro měkké elastické podlahy tzn. lino, PVC atd. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dlouhou životností až 3roky.

Opětovnou renovaci podlahy je potřeba zvážit dle závislosti na stupni zatížení a na způsobu běžného čištění, může tato situace nastat např. každých 12-18 měsíců. Staré ochranné vrstvy, polymerní vrstvy, tvrdé nečistoty a jiné usazeniny, které narušují vzhled povrchu, budou opět odstraněny a následně Vám můžeme nanést novou ochrannou vrstvu polymeru.

 

voskování podlah ostrava

Start typing and press Enter to search