Alkohol nemusí způsobovat jen kocovinu, ale i nepříjemnosti na koberci, čištění koberců Ostrava

 In Nezařazené

Čištění koberce

A SERVIS LIPKA, s. r. o. Čištění Ostrava koberce je naším nejdůležitějším cílem vždy splnit očekávání našich klientů. Proto využíváme ty nejmodernější technologie, abychom ta dosáhli těch nejlepších možných výsledků. Kvalita naší technologie spočívá ve využití silného, a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté a do hloubky zašlapané nečistoty. Poradí si i s takovými druhy skvrn, u kterých je řada klientů přesvědčená, že nepůjdou ničím přesvědčit a jediným řešením je koupit nový koberec. Tato metoda je skutečně bezkonkurenční, protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně odstraní i veškeré bakterie, mikroorganismy a roztoče, které mnohdy dráždí alergiky.

 

Poté vše…

Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. To funguje na tom principu, že kotoučový stroj vlas mechanickou silou ho nadzvedne i na takových místech, kde byl již dlouhou dobu slehlý a nevzhledný. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled a zásadním způsobem tak prodloužit jeho životnost. Kvalita provedení firemní zdokonalenou technologií strojového hloubkového čištění koberců je na tak špičkové úrovni, že si troufáme tvrdit, že dosahujeme těch nejlepších výsledků, kterých je v dnešní době možné dosáhnout. Nicméně jelikož využíváme opravdu nejkvalitnější přístroje a čisticí chemii, tak naše služby nepatří k těm nejlevnějším na trhu.

 

Ale za to ručíme…

Ale za to ručíme za nejlepší výsledky, které je možné dosáhnout. Zaměstnáváme pouze proškolené profesionály, brigádníky u nás nezaměstnáváme. Jednou z našich priorit je i rychlost, aby zákazníci na vyřízení jejich zakázky nemuseli čekat dlouho, protože chápeme, že někdy jde při odstraňování skvrn i o rychlost a navíc doma nikdo nechce mít dlouho na koberci nevzhledné skvrny, pokud se vám přihodí nějaká nehoda. S tímto měla problém i jedna z našich klientek, když se jí a její sestře doma na koberec rozlila griotka. Z nepochopitelného důvodu jim praskla láhev s griotkou v baru a vytekla ven. A to zrovna v době, kdy nebyly doma, takže jí na koberci bylo hodně. A protože si s tím nevěděly rady, kontaktovaly nás, přičemž jsme k nim přijely hned za tři dny, protože je jasné, že déle jak tři dny se na takovou velkou červenou skvrnu nechcete koukat. Alkohol jsme vyčistili z koberce hned na první čištění a navrátili jsme koberec do původního stavu. Strojové čištění koberců je skutečně nejúčinnější metodou, jak se poprat s jakoukoli špínou na vašem koberci.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search